Металлист 1925ВорсклаПантерыМариупольДнепр-1ЛадомирЕМС ПодольеДинамоКолосКривбассВересШахтер
АтексПрикарпатье ДЮСШ №3ДЮСШ №1ЯнтарочкаЮностьЛадомир-2РухЛидерСистерсМинайНадбужжяПолиссяЖайвирКривбасс-2МеталлургОболонь
Збірна України до 17 років провела два спаринги (+ВІДЕО)
"Житлобуди" зіграли товариські зустрічі
01.03.2020 12.56
Збірна України до 17 років провела два спаринги (+ВІДЕО) - wfpl.com.ua, Жилстрой-1, Жилстрой-2, Украина WU17,  женский футбол
26 лютого національна дівоча збірна України до 17 років, в рамках навчально-тренувального збору та підготовці до матчів Чемпіонату Європи, провела контрольний поєдинок з чинним чемпіоном України - харківським "Житлобуд-1".

Відмітимо і історичність цієї події, адже місто Харків вперше приймає жіночу/дівочу збірну команду України. Ні для кого не секрет, що саме перша столиця наразі утримує пальму першості в українському жіночому футболі. Два роки поспіль Харків приймав матчі кваліфікації жіночої Ліги Чемпіонів і зараз до міста завітали юні футболістки збірної України WU17.

Початок матчу, як і перший тайм видався найактивнішим періодом у матчі. Адже глядачі побачили не тільки велику кількість боротьби, а і гольові моменти. А їх було аж три.
Спочатку Наталя Корнацька блискуче реалізувала вихід віч на віч з Іриною Саніною і вивела збірну Україну уперед. Та вже за 10 хвилин найкращий гравець України Дар'я Апанащенко впевнено реалізувала свій момент і відновила рівновагу - 1:1. А ось під занавіс першого тайму харків'янки вже повели в рахунку - чудовий гол від поперечки забила Ганна Вороніна.

У перерві команди зробили велику кількість замін і це дуже вплинуло на якість та малюнок гри. Моментів було вже менше і більшу кількість ігрового часу команди провели у боротьбі.

Загалом ще відмітимо яскраві моменти від Юлії Христюк (хрестовина), Дар'ї Апанащенко (поперечка), удар Ганни Вороніної і блискучі дії Дарії Келюшик, так само, як і в моменті з ударом від Ольги Бойченко.

В підсумку фінальний свиток зафіксував трудову перемогу харківського "Житлобуд-1" - 1:2.

Товариський матч
26 лютого 2020. м.Харків - стадіон ХНУВС Динамо
Україна WU17 — Житлобуд-1 — 1:2 (1:2)
Голи:
Корнацька 19 - Апанащенко 29, Вороніна 42

Україна WU17: Келюшик - Войтенко (Рожко 76), Борисюк (Геник 76), Котик, Тян, Христюк (к), Головіна (Гончарук 46), Іванченко, Довганик (Семків 61), Мущенська (Талеб 68), Корнацька (Кисляк 76)

Житлобуд-1: Саніна (к) (Шульга 46) - Алексанян (Саніна Ж. 46), Басанська (Куніна Л. 46), Соломаха, Ласерда, Кочнєва (Петрик 46), Хаванська (Мозольська 46), Апанащенко (Нестеренко 46), Куніна Н. (Сидоренко 46), Шевчук (Бойченко 46), Вороніна (Сафронова 46)

28 лютого національна дівоча збірна України до 17 років завершила навчально-тренувальний збір контрольним поєдинком з харківським "Житлобуд-2". Нагадаємо, що це став другий запланований матч на цьому зборі. За день до звітного поєдинку юні футболістки провели матч проти чинного чемпіона країни "Житлобуду-1" і поступилися з рахунком 1:2.

Чергове протистояння завершилося не так успішно. Ще у першому таймі гравці збірної намагалися стримувати натиск суперниць, а інколи, завдяки ударам Юлії Христюк, завдавали небезпеку у воріт Дарини Бондарчук. Та все ж, гол у роздягальну від Анастасії Скориніної переламав хід гри.

Зміни у перерві додали запалу гравця харківського клубу і вже на першій хвилині Ірина Джуренко вдало підключилася на подачу з кутового. Та не пройшло десяти хвилин, як домашній розіграш "Житлобуду-2" знову приніс свій результат, а дубль в матчі записала на свій рахунок Джуренко.
Вже згодом гра трішки вирівнялась і декілька моментів створили вже гравців дівочої збірної. Знову найактивнішою була Юлія Христюк, яка дальніми пострілами намагалася засмутити кіпера суперника.
А ось остання десятихвилинка матчу стала провальною для юних футболісток, які ще тричі прогавили досвідчених нападників харків'янок: дубль на рахунку Яни Калініної та один гол від Вероніки Андрухів.

В підсумку, повчальний матч завершився з переконливою перемогою харківського "Житлобуд-2" - 0:6.

Наступним етапом підготовки до еліт-раунду відбору Євро-2020 (WU-17), який проходитиме в Норвегії 23—29 березня, стане навчально-тренувальний збір в Києві (починаючи з 16 березня). Суперниками українських футболісток, окрім господарок, будуть команди Чехії та Польщі.