Металлист 1925ВорсклаПантерыМариупольДнепр-1ЛадомирЕМС ПодольеДинамоКолосКривбассВересШахтер
АтексПрикарпатье ДЮСШ №3ДЮСШ №1ЯнтарочкаЮностьЛадомир-2РухЛидерСистерсМинайНадбужжяПолиссяЖайвирКривбасс-2МеталлургОболонь
Главная страница > Новости
ТМ WU19: УКРАЇНА - БІЛОРУСЬ - 3:1
26 червня на стадіоні «Ювілейний» у Бучі відбувся перший із двох запланованих товариських матчів
27.06.2018 14.57
ТМ WU19: УКРАЇНА - БІЛОРУСЬ - 3:1 - wfpl.com.ua, товарищеский матч, Украина WU19, Беларусь WU19,  женский футбол
26 червня на стадіоні «Ювілейний» у Бучі відбувся перший із двох запланованих товариських матчів між молодіжними збірними WU-19 України та Білорусі.

На 7-й хвилині гри гості відкрили рахунок: Вікторія Цихан скористалася першою ж нагодою біля воріт Анни-Марії Крищишин. Утім, такий перебіг подій розізлив українок, і вже через кілька хвилин Надія Куніна відновила паритет. А вже за чотири хвилини синьо-жовті вийшли вперед: Оксана Білокур була найспритнішою у карному майданчику білорусок.

Гостям потрібно було відіграватися, і команда Генадія Пашкевича створила кілька гострих моментів, однак на результат вони не вплинули. Наприкінці тайму українки додали в активності, і Надія Куніна могла забивати вдруге, однак пробила вище воріт. Через декілька хвилин 22-й номер української молодіжки виходила сам на сам із Єлизаветою Севко, але кіпер білорусок не дала синьо-жовтим піти на перерву із суттєвим відривом — 2:1 після 45-ти хвилин.

Після паузи активніше розпочали гості: Каріна Альховик вистрілила поруч із дев’яткою, а згодом вона ж вийшла на побачення з воротарем українок та влучила у стійку.

Українки забили втретє на 63-й хвилині. Оксана Білокур розстрілювала вже майже порожні ворота, оформивши дубль. Цей гол, вочевидь, остаточно спантеличив білорусок, які не змогли оговтатися. Натомість синьо-жовті могли відзначитися ще, але більше не примушували воротаря гостей діставати м’яч із сітки. 3:1 — переконлива перемога підопічних Наталії Зінченко.

Цікаво, що після гри команда підтримала форварда і лідера збірної Ніколь Козлову, яка за декілька днів до цього зазнала серйозної травми коліна, яка вибила її з обойми мінімум до кінця 2018 року.

Другий спаринг між молодіжками України та Білорусі відбудеться в четвер, 28 червня. Початок гри — о 10.00.