ЧУ 2020/21. 5 тур. Карпати - Маріуполь 1:3 + ВІДЕО
Футболістки «Карпат» зазнали другої домашньої поразки у сезоні
05.10.2020 21.15
До перерви гості відзначилися двічі, а у другому таймі команди обмінялися голами.

Перший тайм не був особливо багатим на події, хоча обидві команди створили по кілька нагод. У складі господарів могли відзначитися Стефанія Матвіїшин та Вікторія Корнійчук. Гравчині «Маріуполя» у свою чергу відповіли моментом легіонерки з Габону, Арістелль Йог-Етауф – також безрезультатно. І все ж футболістки з Маріуполя відкрили рахунок. Потужний удар з лінії штрафного майданчика вдався Лілії Моспан. А перед самою перервою воротар «зелено-білих» Інга Мостова сфолила у своїх володіннях проти Йог-Етауф. Пенальті чітко реалізувала Лідія Лашко.

На старті другого тайму Анна-Марія Крищишин порушила правила неподалік штрафного майданчика, а Поліна Полухіна розкішним ударом спрямувала м’яч у дев’ятку – 0:3. Незабаром «левиці» скоротили відставання у рахунку. Соломія Куп’як виконала класний навіс з правого флангу, а Стефанія Матвіїшин головою спрямувала м’яч у сітку. Це додало наснаги футболісткам «Карпат», втім розвинути перевагу їм не вдалося. Підопічні Надії Чайки не змогли конвертувати численні атаки у забиті голи.