Вимоги до роботи ДЮСШ під час карантину
Не всі ДЮСШ "палають бажанням" працювати за такими вимогами
03.06.2020 15.10
Імовірне відновлення навчально-тренувального процесу з 01 червня 2020 року.
На що звернути увагу:

- На придбання (за відсутності) безконтактних термометрів, спиртомісних антисептиків, паперових рушників, також забезпечення працівників п’ятиденним запасом засобів індивідуального захисту та дезінфікуючих засобів тощо.

- Опрацювати та за необхідності адаптувати розклад занять з урахуванням наявності безконтактних термометрів, щоб мати можливість оперативно проводити температурний скринінг.

- Завести журналу обліку температурних скринінгів ( обліковувати як скринінги працівників, так і дітей).

- Температура особи не має перевищувати 37,2 градуси та мають бути відсутні ознаки респіраторних захворювань. В іншому випадку відправляємо працівників або дітей додому ( бажано повідомити батьків).

- У групах може бути не більше 10-ти осіб (разом з тренером), тому опрацювати питання відвідування занять з вихованцями попередньо.

- Діє заборона проведення групових занять з безпосереднім фізичним контактом та проведення групових занять для дітей віком до 12 років.

- Розрахувати, щоб під час занять одночасне перебування осіб було не більше 1 особи на 10 кв. метрів площі зали для індивідуальних занять та однієї особи на 5 кв. метрів площі зали для групових (командних занять).

- Перед початком занять проводити санітарно-гігієнічну обробку приміщень, про що теж можна робити відмітки у відповідному журналі.

Необхідно забезпечити:

- дезінфекцію поверхонь не рідше ніж кожні 2 години, та відразу після закінчення занять;

- вологе прибирання не рідше ніж кожні 2 години та після закінчення робочого дня/зміни, занять;

- провітрювання приміщень протягом не менше 15 хвилин перед відкриттям та почергове провітрювання кімнат протягом дня –кожні 2 години;

- Обмежити використання роздягалень на рівні не більше 50 відсотків.
- Не допускати скупчення людей.

- Перед початком роботи ознайомити тренерський склад та інших працівників про обмеження на період карантину та обов’язкове виконання протиепідемічних заходів, під розпис ( можна робити дані відмітки в журналі ознайомлення з технікою безпеки праці, який наявний в закладі), провести навчання серед працівників щодо правил використання ЗІЗ та забезпечити контроль за виконанням цих правил.

- На вході до закладу, спортивної зали тощо організувати місце для обробки рук антисептиками, розмістити яскравий вказівник про це.
- За потреби в зоні проведення занять розмістити додаткові антисептики та паперові рушники, передбачити утилізацію (урни).
- Розмістити відповідні оголошення щодо обмежень під час карантину, нагадування щодо дотримання гігієни, дезінфекції рук та спортивного інвентарю після використання.

Здійснювати роботу названих організацій з дотриманням протиепідемічних заходів з урахуванням рекомендацій МОЗ України, спрямованих на запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення інфекційної хвороби, викликаної коронавірусом SARS-CoV-2, постанови Головного державного санітарного лікаря України від 26.05.2020 р. №28 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів в деяких закладах фізичної культури та спорту на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID – 19)»

Источник информации: https://www.facebook.com/vinnytsiasport/