Головний тренер збірної України викликав 22 гравця
НТЗ пройде з 24 лютого по 5 березня 2019 року
20.02.2019 13.09
Головний тренер національної жіночої збірної України Наталія Зінченко оприлюднила список з 22 гравців для участі у офіційному міжнародному турнірі Croatia Women’s Cup 2019, який в період з 25 лютого до 05 березня 2019 року пройде в хорватській столиці Загреб.

До складу увійшло тринадцять футболісток, які представляють чемпіонат України: 7- «Житлобуд-2» (Харків), 6- «Житлобуд-1» (Харків). Окрім гравців з національного чемпіонату наставник національної команди запросила 8 легіонерів, які виступають у чемпіонатах Туреччини, Білорусі, Литви, Польщі, Ізраїлю та Франції. Відзначимо, що у списку присутня і одна дебютантка — Валентина Тараканова з польського ФК «Стоміланки» (Ольштин).

Склад збірної України

Воротарі: Ірина Саніна («Житлобуд-1» Харків), Катерина Самсон, Дарина Бондарчук (усі - «Житлобуд-2» Харків).

Захисники: Натія Панцулая («ALG Spor», Туреччина), Дар'я Кравець («Кір'ят-Гат», Ізраїль), Альона Ковтун («Медик», Польща), Ольга Басанська («Житлобуд-1» Харків), Анна Петрик (без клубу), Ірина Подольська («Житлобуд-2» Харків), Анастасія Філенко («Гінтра» Литва), Любов Шматко («Мінськ» Білорусь).

Півзахисники: Ольга Овдійчук, Ірина Кочнєва, Надія Куніна (усі — «Житлобуд-1» Харків), Тетяна Китаєва, Тетяна Полюхович (усі — «Житлобуд-2» Харків), Тетяна Романенко («Реймс», Франція).

Нападники: Тетяна Козиренко («ALG Spor», Туреччина), Дар’я Апанащенко («Житлобуд-1» Харків), Валентина Тараканова («Стоміланки», Польща /прим.ред.- перша ліга/), Вероніка Андрухів, Яна Калініна (усі - «Житлобуд-2» Харків).

Збереться національна команда в Києві 24 лютого, а вже вранці 25-го синьо-жовті вилетять до Загребу, де наступного дня на місцевому стадіоні відбудеться перший матч з місцевою збірною Хорватії. Початок поєдинку заплановано на 11:00 (12:00 за київським часом).

Другий матч у групі між збірними України та Словенії відбудеться 02 березня. Початок матчу також об 11:00 (12:00 за київським часом).

Завершувати турнір українська збірна буде 04 березня. В цей день будуть проведені фінальні матчі, відповідно від зайнятих місць команд у групах.

Источник информации: https://www.womensfootball.com.ua