В Івано-Франківську пройшов ХІ Всеукраїнський турнір з міні-футболу присвячений Міжнародному Жіночому Дню
Кращим гравцем визнана Постол Валерія («Спартак»)
12.03.2015 15.09
7-8 березня 2015 року в м. Івано-Франківськ пройшов ХІ Всеукраїнський турнір з міні-футболу присвячений Міжнародному Дню прав жінок і миру.

Керівництво змаганнями здійснювалось управлінням молоді і спорту Івано-Франківської ОДА, дирекцією ДЮСШ №3 (м. Івано-Франківськ) та за сприяння депутата Івано-Франківської обласної ради М. Зелінського.

На відкритті змагань спортсменок тепло привітали на прикарпатській землі депутат Івано-Франківської обласної ради Микола Зелінський, директор ДЮСШ №3 (м. Івано-Франківськ) Петро Попадинець, заступник начальника управління молоді і спорту Івано-Франківської обласної державної адміністрації Назар Павлів, заступник голови Івано-Франківської обласної федерації футболу Василь Луцький. Змагання розпочалися після урочистого підняття Державного прапора та виконання гімну України.

На жаль на турнір не змогли приїхати дівчата з команди «Пантери» (м. Умань, Черкаська область), їх замінили юні вихованки місцевої ДЮСШ №3. В групі «А» боротьба за перше місце розгорнулась між трьома командами - Чернігова, Маневичів та Надвірної. Надвірнянська команда змогла виграти у Чернігова (3:2), але поступилась команді з Волині (1:2). Чернігівські спортсменки переграли маневицьку команду (2:0), а тому знову все вирішувала різниця забитих і пропущених м’ячів між цими командами. «Спартак» (Чернігів) зайняв перше місце в групі, «Надвірняночка» - друге, «Освіта-Волинянка» - третє. Команда «Студент» виступала поза конкурсом, а юні «Пантери» ще не змогли боротися на такому рівні, але основне що бажання у дівчат є.

В групі «Б» господарі в боротьбі з командами «Горохівчанка» (Волинська
обл.), ДЮСШ №1 (м. Львів), ДЮСШ №1 (м. Хмельницький) не мали жодних проблем, і вибороли перше місце перегравши з рахунком 5:3 «Буковинську надію» (Чернівецька обл.), яка стала другою.

В матчі за третє місце «Надвірняночка» мінімально переграла команду з Чернівецької області 2:1, а у фіналі господарі переграли команду з Чернігова 3:1, завоювавши перехідний кубок турніру і повернувши собі титул переможця через шість років.

На урочистому нагородженні команд, яке проводили депутат Івано-Франківської обласної ради Микола Зелінський та заступник голови Івано-Франківської обласної федерації футболу Василь Луцький бронзовими медалями нагородили «Надвірняночку» (тренер Пинчук Б.), срібними -«Спартак» (тренер Ігнатович Н.), золотими - ДЮСШ №3 (тренер Олійник І.). Всі команди-призери отримали відповідні дипломи. Також були визначені кращі гравці за амплуа, яких нагороджував представник тренерського складу жіночих збірних команд України - тренер воротарів Олександр Митько, який, до речі, провів чудове навчальне тренування з воротарями усіх команд-учасниць турніру:

Кращий захисник - Дубей Діана («Буковинська надія»)
Кращий нападник - Євпак Юлія («Освіта-Волинянка»)
Кращий воротар - Тріщук Яна («Надвірняночка»)
Кращий гравець - Постол Валерія («Спартак»)
Кращий бомбардир - Серемчук Вікторія (ДЮСШ №3) - 14 м’ячів.

Александр Тищенко

Источник информации: http://wfpl.com.ua