Жилстрой-1Ятрань-БерестивецРодына-ЛицейЖилстрой-2Едность-ШВСМПантерыЛьвов-ЯнтарочкаЗлагода-Днепр-1ЛадомирВосходКомитет арбитров ФФУАтекс СДЮШОР-16Луганочка-СпартакСтаниславчанка-ДЮСШ №3Колос-МрияПолиссяВО ДЮСШЯнтарочка-2КарпатыБуковинская Надежда
НОВОСТИАРХИВ НОВОСТЕЙ
Главная страница > Новости
ФК «Львів-Янтарочка» взяв реванш у «Злагоди-Дніпра-1»
У Дніпрі розпочалось друге коло чемпіонату України серед жіночих команд Вищої ліги
26.10.2018 22.03
ФК «Львів-Янтарочка» взяв реванш у «Злагоди-Дніпра-1» - wfpl.com.ua, Чемпионат Украины, Высшая Лига, Злагода, Львов, отчет о матче,  женский футбол
Распечатать
Просмотров: 103
ФК «Львів-Янтарочка» розпочав друге коло чемпіонату України серед жіночих команд Вищої ліги із виїзної перемоги над ФК «Злагода-Дніпро-1».

«Синьо-золотим левицям» вдалося забити швидкий м’яч, це Вікторія Худа на 5-й хвилині відзначилася другом голом у поточному чемпіонаті. Львів’янки був попереду у рахунку усього 11 хвилин – помилка у центрі поля призвела до голу «дніпрянки» Ксенії Гриценко. Але до перерви м’яч встиг ще раз побувати у сітці воріт господарок поля. Наталія Галан у середині першої 45-хвилинки повернула лідерство команді Сергія Сапронова

На початку другого тайму команда з Дніпра знову зіпсувала настрій воротарю Соузі. Вікторія Музика дальнім ударом влучила у поперечину, від якої «круглий» по-зрадницьки залетів за лінію воріт. Але львівський колектив, який протягом більшості ігрового часу виглядав цікавіше за «Злагоду-Дніпро-1» у комбінаційній грі, все ж зумів дожати суперниць та реваншуватися за поразку на старті сезону. На 70-й хвилині Де Фрейтас ефектним та невідпорним ударом з 16-ти метрів з розвороту вразила «дев’ятку» – 3:2!

«Ми виглядали краще за суперниць та здобули закономірну, хоч і непросту перемогу. У нас були як хороші позиційні атаки, так і непогані швидкі контратаки. Щоправда, нам непросто було грати на штучному полі, адже ми тільки нещодавно перейшли з трави на синтетику. Ще й грали о 4-й годині, тому досить різко стемніло надворі. Усі ці зовнішні фактори вплинули на нашу гру і ускладнили виконання завдання. Але ми все-таки перемогли за рахунок фантастичної самовіддачі. Усі дівчата відпрацювали на «п’ятірку з плюсом!», – зазначив після матчу тренер ФК «Львів-Янтарочка Тарас Когут.

Успіх у Дніпрі дозволив «Львів-Янтарочці» поліпшити свої позиції у турнірній таблиці та піднятися на четверту сходинку у чемпіонаті.

10-й тур Вищої ліги серед жіночих команд
26 жовтня. 16:00. м. Дніпро, ст. «Молодіжний парк»

Арбітр – Марія Душеїна (Херсон)
Асистенти арбітра – Олександра Даніленко (Одеса), Анастасія Резнік (Київська обл.)
Четвертий арбітр – Сніжана Денисенко (Дніпро)
Спостерігач арбітражу – Вікторія Стеценко (Запоріжжя)

«Злагода-Дніпро-1» (Дніпро) – ФК «Львів-Янтарочка» (Львів) – 2:3 (1:2)