Металлист 1925ВорсклаПантерыМариупольДнепр-1ЛадомирЕМС ПодольеДинамоКолосКривбассВересШахтер
АтексПрикарпатье ДЮСШ №3ДЮСШ №1ЯнтарочкаЮностьЛадомир-2РухЛидерСистерсМинайНадбужжяПолиссяЖайвирКривбасс-2МеталлургОболонь
Главная страница > Новости
Сергій Сапронов: «Забили б на початку матчу, була б торба голів»
Післяматчеві коментарі головного тренера ФК «Львів-Янтарочка» Сергія Сапронова та футболістки Лідіане де Олівейри
08.09.2018 23.16
Сергій Сапронов: «Забили б на початку матчу, була б торба голів» - wfpl.com.ua, Сергей Сапронов, Львов,  женский футбол
Післяматчеві коментарі головного тренера ФК «Львів-Янтарочка» Сергія Сапронова та футболістки Лідіане де Олівейри, яка стала автором дублю, після перемоги «синьо-золотих левиць» над «Родиною-Ліцей» з рахунком 2:0 у матчі 5-го туру чемпіонату України серед жіночих команд Вищої ліги.

Сергій Сапронов: «Перевага по грі була великою. Як в першому таймі, так і в другому. Не вийшло на пресингу зіграти, довелося грати чимало часу у відборі. У суперників хороша команда – перспективна молодь 2002-2003 років. Було непросто проти них грати. Ну і не використовувати таку кількість гольових моментів …

Хороші подачі у нас були зі «стандартів», після яких ми мали більшість небезпечних нагод для взяття воріт. Це потрібно використовувати на свою користь. Почали забивати лише в кінцівці матчу, а було б це на початку, був би мішок забитих м’ячів.

Амброзіо не надто вписалася в цю гру. І Олівейра була ефективна попереду, і навіть де Фрейтас після заміни Амброзіо в другому таймі виглядала досить цікавою в атаці. Чіплялася за м’ячы, навіть віддала результативну передачу. Хоча Амброзіо і головою вигравала єдиноборства, і на «стандартах» була корисною. Будемо думати, як найкращим чином використовувати її на футбольному полі.

Радує, що додали в скарбничку три очки. Будемо намагатися обігравати наших майбутніх опонентів і поповнювати очковий запас. Далі нас чекають «Ладомир» та «Єдність». На тлі цих двох команд вже можна буде дивитися на наш рівень і на що ми можемо розраховувати в чемпіонаті».

Лідіане де Олівейра: «Ми організували велику кількість гострих моментів у першому таймі, але не забили. Намагалися створити ще більше гольових епізодів, щоб все-таки завершити гру на свою користь. У другому таймі почали припускатися помилок, оскільки бажання забити гол переборювало все інше. Але я дуже щаслива, що зуміла забити дебютні м’ячі в чемпіонаті України і допомогла команді перемогти.

У другому таймі було багато зупинок в грі, штрафних і в їх, і в наш бік. Трохи швидше намагалися використовувати фланги, тому була досить нервова гра. Добре, що все закінчилося саме таким чином – ми зуміли двічі вразити ворота суперниць».