Жилстрой-1Ятрань-БерестивецРодына-ЛицейЖилстрой-2Едность-ШВСМПантерыЛьвов-ЯнтарочкаЗлагода-Днепр-1ЛадомирВосходКомитет арбитров ФФУАтекс СДЮШОР-16Луганочка-СпартакСтаниславчанка-ДЮСШ №3Колос-МрияПолиссяВО ДЮСШЯнтарочка-2КарпатыБуковинская Надежда
Главная страница > Новости
ФК «Львів-Янтарочка» пропустив шість м’ячів від «Житлобуду-1»
ФК «Львів-Янтарочка» (Львів) – «Житлобуд-1» (Харків) – 0:6
17.08.2018 10.19
ФК «Львів-Янтарочка» пропустив шість м’ячів від «Житлобуду-1» - wfpl.com.ua, Чемпионат Украины, Высшая Лига, Львов, Жилстрой-1,  женский футбол
Распечатать
Просмотров: 93
ФК «Львів-Янтарочка» зазнав поразки у матчі третього туру чемпіонату України серед жіночих команд Вищої ліги від харківського клубу «Житлобуд-1».

До Новояворівська прибув чинний чемпіон України та учасник Ліги чемпіонів серед жіночих команд – харківський «Житлобуд-1». Для команди Сергія Сапронова ця зустріч ставала справжнім іспитом та перевіркою на міцність, адже львівський колектив ще не здобув жодного очка у новому сезоні, а харків’янки стартували у чемпіонаті із розгромної перемоги над командою «Родина-Ліцей» з Костополя – 11:0.

«Житлобуд-1» потужно розпочав гру, захопивши ініціативу на полі, але «містянкам» майже половину першого тайму вдавалося відбиватися від небезпечних атак гранду українського жіночого футболу. На 8-й хвилині господаркам прийшла до нагоди поперечина після удару Овдійчук, у наступному епізоді Вороніна була зобов’язана замикати комбінацію своєї команди, але Соуза встигла відбити м’яч з лівого нижнього кута воріт.

Рахунок у матчі було відкрито на 22-й хвилині, коли «сфера» після подачі кутового пролетіла повз натовп гравців у штрафному майданчику і знайшла ногу Саніної, якій нічого не залишалося, як з двох метрів вразити порожні ворота.

Гості не знизили швидкостей і, коли стрілка годинника відрахувала півгодини, вже мали гандикап у три м’ячі. Спочатку пройшла передача з глибини на Вороніну, яка невідпорним ударом відправила м’яч у дальній нижній кут. Згодом Петрик обвідним дальнім ударом з 15-ти метрів поклала шкіряну кулю у дальню дев’ятку. Перед перервою Шевчук встигла вчетверте зіпсувати настрій львів’янкам, коли сильним низовим «пострілом» влучила у ближній кут воріт Соузи.

Команда Сапронова, натомість, мала один гострий епізод біля чужих володінь, коли Олівейра на швидкості пройшла Андрущак, але не спромоглася пробити Саніну.

У другому таймі ФК «Львів-Янтарочка» мав два чудових шанси для того, аби розмочити рахунок. На 48-й хвилині Андрущак зіграла рукою у власному штрафному, але Перейра ударом з 11-метрової позначки не влучила у рамку. У середині другої 45-хвилинки знову нагадала про себе Олівейра, пробивши зі штрафного з 15-ти метрів – Саніна витягнула м’яча з-під поперечини.

У свою чергу, «Житлобуд-1» ще двічі змусив «синьо-золотих левиць» капітулювати. На 58-й хвилині Овдійчук асистувала Апанащенко, яка ударом головою не залишила шансів воротарю. Ще за дві хвилини вже сама Ольга фантастичним ударом з 20-ти метрів знайшла ближню дев’ятку воріт господарок – 0:6.

3-й тур Вищої ліги серед жіночих команд

16 серпня. 14:00. м. Новояворівськ, ст. «Старт» імені Олега Русина

Арбітр – Наталія Мамчук (Рівне)

Асистенти арбітра – Ірина Рачинська (Чернівці), Ірина Меленчук (Чернівецька обл.)

Четвертий арбітр – Олег Ващишин (ЛЬвів)

Спостерігач арбітражу – Наталія Мазуренко (Київська обл.)

ФК «Львів-Янтарочка» (Львів) – «Житлобуд-1» (Харків) – 0:6 (0:4)

Голи: Ж. Саніна (22), Вороніна (25), Петрик (30), Шевчук (41), Апанащенко (58), Овдійчук (60)

На 48-й хвилині Перейра (ФК «Львів-Янтарочка») не реалізувала пенальті (вище воріт)

Попередження: Перейра (33), Манзюк (65) – Утицьких (31)

ФК «Львів-Янтарочка»: Соуза – Лукач, Ольховська, Перейра, Куп’як, Мостова (Манзюк, 64), Яруш, Галан, Худа (Головко, 84), Олівейра, де Фрейтас

Головний тренер: Сергій Сапронов

«Житлобуд-1»: І. Саніна – Ж. Саніна, Андрущак (Соломаха, 73), Утицьких, Голиш, Апанащенко, Петрик, Вороніна (Хаванська, 68), Шевчук, Куніна (Мозольська, 60), Овдійчук

Головний тренер: Валентина Котик