Жилстрой-1Ятрань-БерестивецРодына-ЛицейЖилстрой-2Едность-ШВСМПантерыЛьвов-ЯнтарочкаЗлагода-Днепр-1ЛадомирВосходКомитет арбитров ФФУАтекс СДЮШОР-16Луганочка-СпартакСтаниславчанка-ДЮСШ №3Колос-МрияПолиссяВО ДЮСШЯнтарочка-2КарпатыБуковинская Надежда
НОВОСТИАРХИВ НОВОСТЕЙ
Главная страница > Новости
Відбір ЧЄ 2018: Фарерські острови WU-17 - Україна WU-17 - 1:6
Дівоча збірна України WU-17 з розгромним рахунком здобуває перемогу на фарерськими однолітками
18.10.2017 13.00
Відбір ЧЄ 2018: Фарерські острови WU-17 - Україна WU-17 - 1:6 - wfpl.com.ua, Чемпионат Европы WU17, Украина WU17, Фарерские острова WU17,  женский футбол
Распечатать
Просмотров: 297
Перебіг подій у першому таймі нічого доброго не передвіщав. Українки ніяк не могли налагодити командну гру. А ось фарерські футболістки свій один з небагатьох моментів реалізували, і вже на 26 хвилині зустрічи українки були у ролі наздогоняючих. Усі сподівання зрівняти рахунок до перерви не виправдалися.

Перепочинок пішов на користь збірній України, і у другому таймі глядачі побачили зовсім іншу команду. За три хвилини ігрового часу Оксана Білокур спочатку зрівняла рахунок, а потім вивела команду вперед. Після цього розпочався справжній шквал атак на ворота збірної Фарерських островів. На 53 хвилині відзначилася Аліна Годунко - 3:1. Підримати дівчат по атаці вирішила і Ірина Котяш, встановивши рахунок 5:1 на користь України. А вже під занавіс матчу Поліна Янчук довершила розгром - 6:1.

У підсумку збірна України завершила свої виступи у відбірковому етапі Чемпіонату Європи на 3 сходинці турнірної таблиці і очікує на результати інших груп.

Нагадаємо, що переможці груп, володарі других місць і п'ять кращих володарів третіх (за результатами матчів з першою і другою командами квартету) приєднаються до Німеччини в елітному раунді, де виступлять 28 збірних. Жеребкування еліт-раунду пройде 24 листопада.