Жилстрой-1Ятрань-БерестивецРодына-ЛицейЖилстрой-2Едность-ШВСМПантерыЛьвов-ЯнтарочкаЗлагода-Днепр-1ЛадомирВосходКомитет арбитров ФФУАтекс СДЮШОР-16Луганочка-СпартакСтаниславчанка-ДЮСШ №3Колос-МрияПолиссяВО ДЮСШЯнтарочка-2КарпатыБуковинская Надежда
НОВОСТИАРХИВ НОВОСТЕЙ
Главная страница > Новости
Роздуми про «анонімних» і «замаскованих» гостей на трибунах і про боротьбу за чистоту нашого футболу
В день гри головному тренерові «Ятрані-Берестівець» Володимиру Пею зателефонували з ФФУ
02.10.2017 14.28
Роздуми про «анонімних» і «замаскованих» гостей на трибунах і про боротьбу за чистоту нашого футболу - wfpl.com.ua, договорные матчи, Ятрань, Злагода,  женский футбол
Распечатать
Просмотров: 814
Черговий матч чемпіонату України серед жіночих команд знову пройшов за майже цілковитої тиші на трибунах. Ну що ти зробиш – не йде уболівальник. В Україні зараз толком і на чоловічі команди не ходять. А тут жіночі, п’ятниця, 14-00, стадіон за містом… Але якщо прислухатися, то далеко не тихо було навколо матчу «Ятрані-Берестівець» проти дніпропетровської «Злагоди». Навіть навпаки – шум і гамір ще той зчинився!

В день гри головному тренерові «Ятрані-Берестівець» Володимиру Пею зателефонували з ФФУ. І попередили щодо неабиякої активності у букмекерів щодо відповідного матчу. Хто ставить, на що ставить, скільки ставить не повідомлялося. Зрозуміло, що тренера впав у паніку. Знервованими були і гравці «Ятрані-Берестівець» після відповідної профілактичної бесіди. За «Злагоду» говорити нічого не буду – не знаю. Цілком припускаю, що все це вплинуло на підсумковий результат. В попередніх матчах якраз за рахунок впевненості у власних силах, завдяки колективним діям «Ятрань-Берестівець» холоднокровно дотискала суперниць. Тепер же було багато метушні. Замість командних дій збивалися часто на невиправдані індивідуальні дії – кожен самотужки намагався «врятувати Батьківщину». .. Знаю, що по завершенні матчу був скандал у роздягальні – Володимир Пею не стримався і наговорив команді. Як кажуть – «у страху очі великі». Ще й очки втратили. Хоча цілком і сліпому було видно, що якраз «Ятрань-Берестівець» важко було у чомусь запідозрити (розкажіть мені яким же треба бути холоднокровним «гравцем на контору», поцілюючи у поперечину воріт на заключних секундах). Але тренерові вже все виділося у темних кольорах…

Так от у мене назріли ряд питань. Питань до борців і до «борців» з різними проявами нечесної гри.

У нас не таке велике провінційне містечко. Навіть при тому, що останніми роками значно зріс рівень інтересу до місцевого футболу (подекуди на матчі чемпіонату області у нас ходять більше глядачів ніж на «профі» з УПЛ), різні матчі відвідує практично одна і та сама аудиторія чисельністю від 500 до 1000 чоловік. На матчах же жіночих команд це коло звужується вже до сотні. Максимум. Ато і менше. Чужа людина тут практично немає шансів залишитися непоміченою. Тим паче, якщо вона, ця людина, поводиться доволі специфічно. Весь ігровий час не вилазить з телефону чи іншого гаджету (в перерві матчу втрачає інтерес до нього і явно відпочиває, «перекурюючи»). При цьому ця людина явно намагається не привертати увагу. Інколи так, що викликає сміх у ничеслених місцевих, які вже второпали що й до чого. То, наприклад, в спеку за тридцять «інкогніто» ховається (і телефон ховає) під капюшоном кофти, то озирається на всі боки і віддаляється, коли хтось випадково всядеться поряд (місцеві було навіть розважалися – підсідали ближче до такого персонажу і тим «совали» його по трибунах). Коротше – і сліпому видно і зрозуміло чим займається той «анонім». Доходить до смішного. Смішного крізь сльози. Приходиш на стадіон і не цікавишся складам команд чи т.п. А першим ділом вираховуєш такого «аноніма». Якщо не бачиш його, сідаєш і дивишся просто футбол. А коли бачиш такого «гостя» - починаєш вираховувати щось «цікаве» у подіях на полі. І буває кидаються в очі деякі речі. І зрозумій потім – чи то дійсно було щось із розряду смердючого чи то так просто склалося….

Матч "Ятрань-Берестівець" - "Пантери". Працює собі вчергове людина так весь ігровий час. Нічого не маю в принципі проти букмекерських контор.чи проти цієї людини. Не розумію - чого все через одне місце у нас? Чому анонімно? Чому не представиться людина - хто він, кого він представляє? В чому тут проблема?

Так от питання на логіку. До борців і до «борців» за чистоту нашого футболу. Нібито ніхто не визнає, що гра у букмекерській конторі є злом. От достатньо глянути на титульних спонсорів УПЛ, національної збірної, ПФЛ - в різні часи були і «Марафон», і «Парі-Матч», і «Фаворит» … То чому тоді той, хто працює чесно на «контору», ховається? Чому він не заявиться відкрито? Щоб працювати сьогодні і тут, на тій чи іншій грі. Чому не ввести певну акредитацію? Тоді було б відомо кого він представляє. Тоді можна було б налагодити співпрацю з тією конторою і мати від неї ту чи іншу відповідну інформацію. Інформацію по ВСІХ ставках, ВСІХ матчів. А не вибірково, коли комусь на те виникає якесь бажання. За логікою простої людини то в такій співпраці мали б бути зацікавлені і контори і організація, що проводить турнір (в даному випадку – ФФУ). Логічно? Не використовую якусь вищу математику чи теоретичну фізику? Якщо цього не робиться, ТО ЧОМУ??? Якщо букмекерська контора не хоче працювати відкрито, акредитуватися – то гнати всіх цих «інкогніто», «анонімів» і подібних «діячів»! Максимально перешкоджати їх роботі! Якщо цього не робить головний футбольний орган, то хотілось би почути пояснення – ЧОМУ?

Раз пішла така розмова, то є ще ряд питань до борців і до «борців». Доводилося читати від авторитетного автора, тоді члена Виконкому ФФУ, члена відповідного комітету, що ведеться робота по розслідуванню ряду підозрілих матчів. Зокрема і в жіночому нашому футболі. Ну як успіхи? Скільки чекати результатів? Більше класичних трьох років (як у приказці про «обіцяного три роки чекають»)? В принципі складається враження, яке можна охарактеризувати класичним афоризмом: «хто хоче – той шукає можливості, хто не хоче – шукає причини». Дуже хотілось би, що велася реальна боротьба за чистоту у нашому футболі. Ато часто-густо то руки розводять «а що ми можемо зробити?!». Ато чути гучні гасла і за ними слідують майже нульові результати. І ще дуже не хотілось би, що під шумок «боротьби» чи боротьби хтось ще й свої інтереси переслідував – комусь палки в колеса вставити, когось заплямувати і т.п.

П.С. Просто інформація. Цього року був не на всіх матчах жіночого чемпіонату в нашому регіоні. З тих, що я відвідав, «інкогніто» був на матчах «Пантери» - «Житлобуд-1» і «Ятрань-Берестівець» - «Пантери». На перший матч навіть в конторі, що представлена в Україні, онлайн можна було ставки зробити. Наприклад на «тотал» (сума забитих в матчі м’ячів). Після першого тайму було 0:3. «Контора» приймала на тотали від 4,5 до 8,5. Зрозуміло, що після першого тайму найвищий коефіцієнт був на тотал менше 4,5. Логічний коефіцієнт. Томущо зазвичай в других таймах забивають більше за перший (поцікавтесь коефіцієнтами на тотали в перших і других таймах)… В другому ж матчі логічно зріс коефіцієнт на перемогу господарів, коли номінальні гості повели в рахунку. В першому матчі завершили 1:3 (тобто «зіграв» тотал менше 4,5). В другому 3:1 (зіграв вищий коефіцієнт на команду, що програвала по ходу матчу). От не сидів би той «анонім», не приймай ставки контора – то взагалі нічого дивного. Ну то футбол. А так сиди і думай що то було. Чи то була гра чи була «гра». Цікаво чи були там якісь аномальні ставки? Чому там не попереджали завчасно чи оперативно, якщо були? Нічого не хочу сказати. Просто привів факти, які мені особисто були відомі. На матчах же «Ятрані-Берестівець» у Паланці проти «Атекса», «Житлобуда-2», «Злагоди» не було помічено «чужих». Тому й спостерігався той футбол саме як боротьба, як гра. Нічого не мерещилося.

А я взагалі вже давно перестав дивитися український футбол і обмежуюся обласним футболом. Здогадайтесь чому…

Источник информации: http://umanfootball.com.ua/

Теги: договорные матчи, Ятрань, Злагода
Реклама
Последние новости по теме:
12.01.2019 ПОЛНЫЙ КАЛЕНДАРЬ ИГР чемпионата Украины среди команд Высшей Лиги 2018/19
23.11.2018 Матч "Злагода-Днепр-1" - "Жилстрой-2" не состоялся
23.11.2018 ЧУ 2018/19. Жилстрой-1 - Ладомир 11:0 + ВИДЕО ГОЛОВ
22.11.2018 "Жилстрой-1" завершает год на 1 строчке
20.11.2018 "Жилстрой-2" оформил волевую победу
17.11.2018 Высшая Лига. Назначены арбитры на перенесенные матчи
11.11.2018 "Едность" в очередной раз решила исход в конце матча
09.11.2018 "Пантеры" прорвали голевую засуху
07.11.2018 Назначены арбитры на матчи 9 тура
06.11.2018 Без замен и без голов
Фотогаллерея:
21.03.2018 В Харькове готовят поле к старту второго круга (ФОТО)
03.01.2018 Объем рынка матча Высшей лиги женского футбола "Житлобуд-2" – "Атекс СДЮШОР-16" на бирже ставок составил больше 40 000 долларов
22.08.2017 Паланка приймала вперше чемпіонат України серед жінок під мелодію хіта "Чайф" про Аргентину-Ямайку...
09.05.2017 «Легенда» уверенно одолела «Пантер» (ФОТО)
02.05.2017 "Ятрань-Берестивец" - "Жилстрой-2": фоторепортаж
Видео:
23.11.2018 ЧУ 2018/19. Жилстрой-1 - Ладомир 11:0 + ВИДЕО ГОЛОВ
04.11.2018 ПРЯМА ВІДЕОТРАНСЛЯЦІЯ. ФК "ЛЬВІВ-ЯНТАРОЧКА" - ФК "ВОСХОД"
30.10.2018 ЧУ 2018/19. Злагода-Днепр - Львов-Янтарочка 2:3 + ВИДЕО ГОЛОВ
21.10.2018 ЧУ 2018/19. Восход - Жилстрой-1 0:4 + ВИДЕО ГОЛОВ
12.10.2018 LIVE! ПРЯМАЯ ВИДЕОТРАНСЛЯЦИЯ Львовяночка - Жилстрой-2
Реклама
НовостиЧемпионатКубокСборныеТурнирыМультимедияРазное
Главные новости
Новости футбола
Трансферы
Архив новостей
Высшая Лига
    - турнирная таблица
    - календарь чемпионата
    - бомбардиры
    - нарушители
Первая Лига
Зимнее Первенство
Архивы игр
Кубок Украины
Зимний Кубок
Кубок надежд ФФУ
Women A
WU-19
WU-17
WU-15
Чемпионат Европы
    - ЧЕ-2017
    - ЧЕ WU-19
    - ЧЕ WU-17
Чемпионат Мира
    - ЧМ-2015
Лига Чемпионов
Кубанская весна
Другие турниры
    - Товарищеские игры
    - Чемпионат России
Фотогалерея
Видеогалерея
План-календарь
Центры развития (МРЦ)
Наши за границей
Дни рождения
(c) 2014 Информационное агенство "Женский спорт Украины" (info@wfpl.com.ua)
(c) 2016 "Женский хоккей Украины"
(c) 2018 "Гандбол Украины"
При использовании материалов сайта ссылка на www.wfpl.com.ua обязательна.
Редакция не несет ответственности за материалы из других источников,
все источники информации указываются на нашем сайте.

Сайт был открыт 30.12.2014 г.