Жилстрой-1Ятрань-БерестивецРодына-ЛицейЖилстрой-2Едность-ШВСМПантерыЛьвов-ЯнтарочкаЗлагода-Днепр-1ЛадомирВосходКомитет арбитров ФФУАтекс СДЮШОР-16Луганочка-СпартакСтаниславчанка-ДЮСШ №3Колос-МрияПолиссяВО ДЮСШЯнтарочка-2КарпатыБуковинская Надежда
22 серпня у селищі Голоби, що на Волині, відбувся другий тур чемпіонату
24.08.2017 13.59
«Карпати» вийшли в одноосібні лідери групи В - wfpl.com.ua, Чемпионат Украины WU17, Первая Лига,  женский футбол
Распечатать
Просмотров: 177
22 серпня у селищі Голоби, що на Волині, відбувся другий тур чемпіонату України серед дівочих команд WU-17 у Першій лізі.

Програму другого ігрового дня відкривали Збірна Тернопільської обл. та лідер квартету - львівські «Карпати». Чергова команда нічого не змогла протиставити потужній грі львів’янок, які знову відвантажили у ворота суперника 7 м’ячів. Хоча перша половина гри такого розгрому не віщувала, оскільки 1-й тайм завершився хиткою перевагою «Карпат» - 2:1. Але у другому - футболістки з міста Лева дотиснули знекровленого суперника і забили п’ять м’ячів. Дубль у цій грі оформила Юлія Рисак.

Збірна Тернопільської обл. – ФК «Карпати» (Львів) – 1:7
Голи: Майсак (24) – Цень (17), Купецька (17), Бояновська (38), Куп’як (41), Рисак (43, 45), Тарасенко (48)

У наступному матчі господарки змагань - «Ковельчанка» - екзаменувала аутсайдера групи В - «Луганочку-Спартак» (Луганська обл.). Ще у першому таймі Анна та Дарина Мякоти вивели свою команду вперед – 2:0. Після перерви Анастасія Кузьмич довела рахунок до розгромного, а ще через 7 хвилин Рима Божко з «Луганочки» невдало підставила голову і відзначилась автоголом. У підсумку, 4:0 - на користь господарок.

«Луганочка-Спартак» (Луганська обл.) - «Ковельчанка» (Волинська обл.) – 0:4
Голи: А. Мякота (8), Д. Мякота (20), Кузьмич (30), Божко (37, автогол)

Далі на футбольне поле вийшли «Надвірняночка» (Надвірна) та сокальський ДЮСШ «Буг». У першому таймі невелика перевага була на боці «Надвірняночки», і саме футболістки цієї команди перед самою перервою створили найбільш небезпечний момент. Анна Дем’янець з вигідної позиції пробила прямо у голкіпера. Друга половина гри розставила все по місцям. На 28-й хвилині Ганна Печенюк реалізувала одинадцятиметровий за гру рукою у штрафному майданчику. А добила своїх суперниць Сніжана Присяжнюк, яка головою замкнула подачу з флангу. Більше голів вболівальники на трибунах не побачили.

«Надвірняночка» (м. Надвірна) - ДЮСШ «Буг» - 2:0
Голи: Печенюк (28), Присяжнюк (39)

Останній матч другого ігрового дня, у якому зустрілись рівні за класом команди - ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ) та Збірна Хмельницької обл., виявився самим бойовим, а запекла боротьба на полі точилася до фінального свистка. Основні події у цій зустрічі розгорнулися у другому таймі, а долю поєдинку вирішили два пенальті, призначені за гру рукою. Спочатку Надія Бойчук з ДЮСШ №3 впевнено переграла голкіпера з «позначки». Хмельничанки зуміли відігратися за чотири хвилини, коли вирок арбітра реалізувала Анастасія Степанюк. Футболістки з Хмельницької області були ближчими до перемоги, проте фінальний свисток зафіксував нічийний рахунок.

ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ) - Збірна Хмельницької обл. – 1:1
Голи: Бойчук (29) – Степанюк (33)

У середу, 23 серпня, відбудуться матчі третього ігрового дня. До вашої уваги розклад ігор:

16:00 ФК «Карпати» (Львів) - «Ковельчанка» (Волинська обл.)
17:00 ДЮСШ «Буг» - Збірна Хмельницької обл.
18:00 «Луганочка-Спартак» (Луганська обл.) - Збірна Тернопільської обл.
19:00 ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ) - «Надвірняночка» (м. Надвірна)