Жилстрой-1Атекс СДЮШОР-16Легенда-ШВСМЯтрань-БерестивецРодына-ЛицейЖилстрой-2ЕднистьПантерыЗлагода-Днепр-1ЛадомирКомитет женского футбола ФФУФедерация футбола УкраиныКомитет арбитров ФФУКДЮСШ №8Луганочка-СпартакЛьвовяночкаДЮСШ №3Орион-АвтоКолосЯнтарочкаВО ДЮСШВосход
Главная страница > Новости
В товариському матчі «Ковельчанка» перемогла польську команду
Зустріч завершилась з рахунком 7:4 на користь гравців «Ковельчанки».
12.08.2017 09:11
В товариському матчі «Ковельчанка» перемогла польську команду - wfpl.com.ua, Ковельчанка, товарищеский матч,  женский футбол
Распечатать
Просмотров: 256
Минулої суботи на стадіоні «Верес» відбулась товариська зустріч між нашою «Ковельчанкою» – чемпіоном Волині та польською командою «Orleta».
Про це йдеться на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Гра вирізнялася високим темпом. Перший та початок другого таймів пройшов за ігрової переваги польської команди з рахунком 2 : 0 у їхню користь. Далі ініціативою заволоділи наші землячки, які створили біля воріт суперників кілька гострих моментів і на 65-ій хвилині Дарина М’якота зі штрафного удару скоротила рахунок, а на 71-ій – Юлія Бежан його зрівняла.

Всі без винятку спортсменки обох команд продемонстрували глядачам чудову техніку володіння м’ячем, грамотні тактичні дії на полі та неабиякі вольові якості. Гра завершилась з нічийним рахунком 2:2.

Серія післяматчевих пенальті, де не схибили всі п’ятеро ковельчанок: Яна Глух, Лілія Новосад, Анна М’якота, Катерина Чумак та Дарина М’якота, визначила переможця. Хочеться відзначити бездоганні дії воротаря Яни Глух, яка зловила два пенальті і один удар влучив в поперечину.

Зустріч завершилась з рахунком 7 : 4 на користь гравців «Ковельчанки».
Ковельські футболістки вручили польським друзям сувеніри із символікою міста. За сприяння міської влади їм було організовано ознайомчу екскурсію Ковелем.