Жилстрой-1Атекс СДЮШОР-16Легенда-ШВСМЯтрань-БерестивецРодына-ЛицейЖилстрой-2ЕднистьПантерыЗлагода-Днепр-1ЛадомирКомитет женского футбола ФФУФедерация футбола УкраиныКомитет арбитров ФФУКДЮСШ №8Луганочка-СпартакЛьвовяночкаДЮСШ №3Орион-АвтоКолосЯнтарочкаВО ДЮСШВосход
Главная страница > Новости
Україна WU-19 поступилася Ірландії
Ірландія WU-19 – Україна WU-19 – 2:0
07.04.2017 20:45
Україна WU-19 поступилася Ірландії - wfpl.com.ua, Чемпионат Европы WU19, Украина WU19, Ирландия WU19, отчет о матче,  женский футбол
Распечатать
Просмотров: 125
У четвер, 6 квітня молодіжна жіноча збірна України провела другий матч в еліт-раунді ЧЄ-2017, що проходить в Ірландії. На жаль, і в другій грі підопічні Наталії Зінченко залишили поле переможеними.

Зі стартовим свистком арбітра господарки приголомшили наших дівчат, і вже на 1-й хвилині повели у рахунку завдяки голу Маккартен. Ще до перерви ірландки мали декілька гарних нагод аби збільшити рахунок, проте «в рамці» у поті чола працювала Дарина Бондарчук. За перші 45-ть хвилин гри українки не створили справжню небезпеку поблизу воріт суперниць.

Друга половина гри стала продовженням першої. «Синьо-жовті», в основному, захищалися, а Бондарчук продовжувала рятувати власні ворота. Проте в кінцівці зустрічі наші дівчата все-таки пропустили вдруге і втратили всі шанси на продовження подальшої боротьби в групі. Але нашим дівчатам треба віддати належне, вони продемонстрували свій характер, боролися до останнього і їм аплодував весь стадіон.

В іншому матчі нашого квартету шотландки вирвали перемогу у збірної Фінляндії – 2:1 і з шістьма очками очолили групу.