Металлист 1925ВорсклаПантерыМариупольДнепр-1ЛадомирЕМС ПодольеДинамоКолосКривбассВересШахтер
АтексПрикарпатье ДЮСШ №3ДЮСШ №1ЯнтарочкаЮностьЛадомир-2РухЛидерСистерсМинайНадбужжяПолиссяЖайвирКривбасс-2МеталлургОболонь
Главная страница > Новости
Українкам забракло часу, аби врятувати матч
Іран WU-19 – Україна WU-19 – 2:1
06.03.2017 06.00
Українкам забракло часу, аби врятувати матч - wfpl.com.ua, Украина WU19, Иран WU19, товарищеский матч, отчет о матче,  женский футбол
5 березня, у Тегерані, молодіжна жіноча збірна команди України WU-19 провела перший з трьох запланованих спарингів. У першій грі підопічним Наталії Зінченко протистояла молодіжна жіноча збірна Ірану.

Обидві команди розпочали зустріч неквапливо – з розвідки, призвичаюючись одна до одної. Невелика перевага у першому таймі була на боці українок, які навіть забили гол перед самою перервою, проте м’яч Яни Деркач не зарахували через офсайд.

Після перерви команди заграли набагато активніше, і вже на 56-й хвилині господарки вийшли вперед після розіграшу штрафного.

Українки великими силами пішли вперед, аби зрівняти рахунок, затиснувши суперниць на їхній половині поля. Дві чудові нагоди зрівняти рахунок були у Наталії Гриб, проте голкіпер Ірану рятувала свою команду.

Розв’язка наступила перед самим фінальним свистком. Зважаючи на тривалі затримки, арбітр зустрічі компенсував аж 7 хвилин до основного часу матчу. Збірна Ірану, граючи на контратаках, змогла подвоїти рахунок, реалізувавши пенальті. Забили й наші дівчата. Полюхович видала чудовий пас на Будаєву, а Віта, обігравши голкіпера, зробила рахунок 1:2. На жаль, часу аби розвинути свій успіх в українок не вистачило.

У понеділок, 6 березня підопічні Наталії Зінченко проведуть другий контрольний матч. Суперником «синьо-жовтих» стане національна жіноча збірна Ірану. Ще одна зустріч проти збірної Ірану запланована на 8 березня.

Для збірної України матчі в Ірані – етап підготовки до еліт-раунду ЧЄ-2017, який відбудеться на початку квітня в Ірландії.

Теги: Украина WU19, Иран WU19, товарищеский матч, отчет о матче