Жилстрой-1Атекс СДЮШОР-16Легенда-ШВСМЯтрань-БерестивецРодына-ЛицейЖилстрой-2ЕднистьПантерыЗлагодаКомитет женского футбола ФФУФедерация футбола УкраиныКомитет арбитров ФФУКДЮСШ №8Луганочка-СпартакЛьвовяночкаХОВУФКС-ХНПУДЮСШ №3Орион-АвтоКолосЯнтарочкаЛадомир
Главная страница > Новости
WU-17: Україна вирвала перемогу у Румунії
Україна WU-17 – Румунія WU-17 – 2:1
02.10.2016 14:37
WU-17: Україна вирвала перемогу у Румунії - wfpl.com.ua, Чемпионат Европы WU17, Украина WU17, Румыния WU17, отчет о матче,  женский футбол
Распечатать
Просмотров: 278
Дівоча збірна команда України серед гравців віком до 17 років провела заключний матч у кваліфікаційному раунді чемпіонату Європи 2017 року. У важкому поєдинку підопічні Сергія Сапронова вирвали перемогу у одноліток з Румунії.

Зусиллями капітана команди Куніної наші дівчата вийшли вперед вже на 17-й хвилині гри після розіграшу кутового. Й надалі «синьо-жовті» володіли ініціативою, але до перерви рахунок залишився незмінним.

Друга половина гри розпочалася з обопільних атак, команди мали декілька можливостей аби забити гол. Першим це вдалося румункам. Колєщук не за правилами зупинила Сфію у своєму штрафному і арбітр вказав на «позначку». Одинадцятиметровий вдало реалізувала Борош. Проте не пройшло і п’яти хвилин, як юні українки знову вийшли вперед. Свій перший гол за збірну в офіційних турнірах забила єдиний легіонер «синьо-жовтих» Ніколь Козлова.

Після другого пропущеного голу, румунки виявилися деморалізованими і скоріш могли пропустили ще третій м’яч, а ніж зрівняти рахунок.

На жаль, ця перемога над румунками залишила українок на третій сходинці у групі 9 за різницею забитих та пропущених м’ячів, так як в іншому матчі нашого квартету Сербія з мінімальним рахунком поступилася Бельгії.

Тепер ми в очікуванні кінця жовтня, коли вирішиться доля всіх місць в інших групах відбору до еліт-раунду Євро-2017, адже згідно Регламенту - далі проходять переможці груп, другі місця, а також краща третя команда серед усіх груп.

Теги: Чемпионат Европы WU17, Украина WU17, Румыния WU17, отчет о матче