∆илстрой-1јтекс —ƒёЎќ–-16Ћегенда-Ў¬—ћятрань-Ѕерестивец–одына-Ћицей∆илстрой-2≈днистьѕантеры«лагода омитет женского футбола ‘‘”‘едераци€ футбола ”краины омитет арбитров ‘‘” ƒё—Ў є8Ћуганочка-—партакЋьвов€ночка’ќ¬”‘ —-’Ќѕ”ƒё—Ў є3ќрион-јвто олосянтарочкаЋадомир
Ќќ¬ќ—“»ј–’»¬ Ќќ¬ќ—“≈…
√лавна€ страница > Ќовости
јнастас≥€ — ќ–»Ќ≤Ќј: Ђ“епер € знаю куди ≥ до чого рости!ї + ‘ќ“ќ
≤нтерв'ю з гравцем в≥д ≤гор€ —оболенко
17.12.2015 12:46
јнастас≥€ — ќ–»Ќ≤Ќј: Ђ“епер € знаю куди ≥ до чого рости!ї + ‘ќ“ќ - wfpl.com.ua, јнастаси€ —корынина, ятрань,  женский футбол
–аспечатать
ѕросмотров: 802
“ак сталос€, що раптом виникший зимовий кубок ”крањни серед ж≥ночих команд дозволив посп≥лкуватис€ ≥з Ќастею —корин≥ною. ¬она с≥м рок≥в була в наш≥й команд≥, але лише зараз, коли вона захищаЇ кольори харк≥вського Ђ∆итлобуда-2ї, вдалос€ зробити вартий њњ матер≥ал. Ќаст€ прињхала до ”ман≥ зовс≥м юною д≥вчиною (€к вона сама каже Ц Ђми не розум≥ли, що в≥дбуваЇтьс€Еї) а повернулас€ до р≥дних крањв загартованим б≥йцем, €кого не зупинили р≥зн≥ негаразди (включаючи дуже складну травму). ¬она зажди була скромною ≥ адекватною д≥вчиною. ≤ залишила по соб≥ в ”ман≥ дуже гарну пам'€ть. ≤ в команд≥. ≤ взагал≥ в м≥сцевому футбол≥ (њњ знали ≥ вп≥знавали вс≥, хто хоч трохи об≥знан≥ у м≥сцевому футбол≥, вона ≥ матч≥ чолов≥чого чемп≥онату району судила). ≤ в педагог≥чному ун≥верситет≥, де дуже старано навчалас€ ≥ була пом≥тним спортсменом. ¬она ≥ педагог≥чну д≥€льн≥сть розпочала на ”манщин≥, попрацювавши з д≥тками в райнн≥й ƒё—Ў Ђ олосї ≥ в районному дит€чому клуб≥ ф≥зичноњ п≥дготовки. јле прийшов час ≥ додому повернутис€ ≥ спробувати п≥дн€тис€ до ще вищих висот з новою командою. ≤ на ”манщин≥ зажди рад≥ бачити Ќастю у нас ≥ бажають њй щиро всього самого найкращого Ц вона варта цього!

- Ќаст€, ти по сут≥ повернулас€ додому. “ому ≥ так зрозум≥ла в≥дпов≥дь на перше запитанн€. ≤ все ж Ц причина переходу ≥з команди ”манського району?

- я с≥м рок≥в не була дома. ѕо пальц€х можна порахувати ск≥льки раз≥в бувала там. ÷е нелегко. —кучила. “а ≥ спробувати себе в команд≥ ≥з максимальними ц≥л€ми хочетьс€.

- ј чому в Ђ∆итлобуд-2ї а не в Ђ∆итлобуд-1ї?

- ј з того ж таки Ђ∆итлобуда-1ї в мене ≥ не було жодних пропозиц≥й. Ѕули в≥д ЂЋегендиї та Ђ∆итлобуда-2ї. ¬иб≥р м≥й був тут однозначний. ƒо того ж у ѕогорЇлова в команд≥ € ран≥ше колись була вже. ≤ €кщо чесно, то дуже ц≥каво було пограти п≥д кер≥вництвом тренера «≥нченко.

- ≤ €к тоб≥ новий тренер?

- ƒуже ц≥каво! ѕриходимо на зан€тт€ Ц все розписано. Ѕагато людей на цих зан€тт€х. ј це означаЇ, що Ї конкуренц≥€. якось було 25 чолов≥к на тренуванн≥. я ск≥льки ≥ не бачила. ѕот≥м зменшилас€ к≥льк≥сть Ц основа стала готуватис€ до зимового кубка. ƒореч≥, через цей турн≥р в ”ман≥ у нас р≥зко зм≥нивс€ тренувальний процес. ƒовелос€ р≥зко прискорювати ≥ форсувати п≥дготовку до раптом придуманого турн≥ру.

- як≥ завданн€ на 2016-й р≥к у твоЇњ новоњ команди?

- ѕеремога в чемп≥онат≥ ≥ по можливост≥ у кубку.

- –еально дос€гти таких висот?

- ¬певнена, що так. ƒумаю, що вже вс€ ”крањна чекаЇ, щоб у Ђ∆итлобуда-1ї по€вивс€ реальний конкурент. ¬важаю, що у нас пристойн≥ шанси виконати поставлен≥ завданн€.

- ¬ зб≥рну тебе б≥льше не запрошували?

- Ќ≥. Ќав≥ть не знаю що тут сказати. ”важно сл≥дкую за зб≥рною. –адуЇ, що там по€вилис€ нов≥ обличч€. ј взагал≥-то € зараз не переймаюс€ чи Ї в мене виклик до зб≥рноњ чи н≥. √раю за клуб. «аслужу Ц викличуть.

- ј коли ти взагал≥ стала займатис€ футболом?

- « 12 рок≥в. ¬ шк≥льн≥й команд≥. “ренувалас€ з хлопчиками. “од≥ в ’арков≥ були так≥ змаганн€ масов≥ Ђ1000 командї. ѕ≥д цей турн≥р створили ≥ д≥вочу команду. “ренер з моњх р≥дних ѕечен≥г звТ€завс€ з ѕогорЇловим. ¬≥н нас перегл€нув на цих змаганн€х ≥ запросив до своЇњ команди. Ќас тод≥ разом з ’аванською разом тод≥ привезли на перегл€д.

- ƒе ви грали з ѕогореловим?

- ѕо колосовським змаганн€м по своЇму в≥ку. «а —уми в 13 рок≥в грала. ћен≥ тод≥ 13 рок≥в було ≥ не знаю €к ми змогли вийти у вищ≥й л≥з≥. Ѕула на перегл€д≥ у Ћуганську. ј ще грали в м≥н≥-футбол. Ўевченко, ‘≥ленкоЕ ” вищ≥й л≥з≥ один сезон провели. Ќайб≥льше дос€гненн€ було Ц об≥грали Ђ—оцтехї. Ѕез “итовоњ вже, але знатна команда була. ¬ нас просто шалена рад≥сть тод≥ була! ѕот≥м команда розпалас€. ѕогорЇлов влаштував ’аванську до ћар≥упол€, ‘≥ленко Ц до „ерн≥гова. ј ми з Ўевченко вирушили до ”ман≥.

- ѕамТ€таю це. 2008 р≥к. Ќа друге коло. ≤ €к≥ перш≥ враженн€ були в ”ман≥?

- ¬ першу чергу ми були в захват≥ в≥д пол€ ≥ стад≥ону, на €кому тренувалас€ ≥ грала команда. «агалом мен≥ тод≥ було лише 16 ≥ страшнувато було. Ќе сильно розум≥ли що в≥дбуваЇтьс€ ≥ куди потрапили. ƒобре, що нас двоЇ прињхало. ѕершою побачила ёлю —тець, €ку знала. ѕаматаю €к з ≥нтересом на нас дивилас€ на першому тренуванн≥ “он€ √ончарук. јле нас д≥вчата добре прийн€ли. ћи швидко освоњлис€. “од≥ був дружн≥й колектив. “о п≥зн≥ше там розладилос€Е Ќу а згодом повернулас€ до команди јл≥на  апуст€н. “о ще легше стало. ¬она була наша земл€чка ≥ трохи старша. ≤ вона нас вз€ла п≥д своЇ крило.
ј головне Ц то була вища л≥га! ≤ нам було дуже ц≥каво! ¬еличезне бажанн€ було!

- ѕамТ€таЇте де жили?

- ј €к же! ѕамТ€таю ≥ що перењжджали к≥лька раз≥в. « одн≥Їю з перших квартир ц≥ла м≥стична ≥стор≥€ була. “а ж  апуст€н не в≥рила у вс≥л€ке потайб≥чне. јле ≥ вона в п≥дсумку змушена була пов≥рити! я ту квартиру не застала. ≤ могла б посм≥€тис€ з розпов≥дей д≥вчат. јле јл≥н≥ € в≥рила Ц €кщо вже вона це чула ≥ в≥дчувала, то щось там таки напевне було!

- ј що ще згадаЇш?

- ћолодий ≥ веселий був колектив! ќсобливо згадую поњздки на ставок до ћикитовича! ќ то було д≥йсно весело ≥ ц≥каво! Ќам все дуже корт≥ло ще й з ноч≥влею на ставку залишатис€. яскрав≥ спогади про т≥ пригоди!

„ерез важку травму ≥ тривале л≥куванн€ € Ђпролет≥лаї ≥ повз молод≥жну зб≥рну ≥ повз молод≥жн≥ ≥гри ”крањниЕ

- ¬ажким видавс€ наступний сезон 2009 року?

- “ак. ћало того, що команд≥ дуже важко було. “ак ≥ € ще отримала свою найважчу травму. Ћ≥вого захисника в матч≥ у ƒонецьку грала. ƒуже не хот≥ла виходити на т≥й позиц≥њ. јле ви мене ставили де потр≥бно було команд≥. я таким соб≥ ун≥версалом була. “ак перед самим к≥нцем матчу нога застр€ла м≥ж кочками Ђгазонуї ≥ кол≥но Ђвилет≥лої.

- ѕамТ€таЇш л≥куванн€?

- “аке забудеш! ѕ≥в року ми тод≥ втратили марно. ƒ≥агноз нев≥рно поставили в ”ман≥. ¬се об≥ц€ли, що в≥дновлюс€. ј воно все не проходило. Ќав≥ть на пару матч≥в наприк≥нц≥ сезону € вийшла. Ќе зм≥нилос€ н≥чого на краще ≥ п≥сл€ зимового в≥дпочинку. ѕамТ€таю €к у вас вираз обличч€ був, коли ви побачили стан мого кол≥на на першому ж тренуванн≥ 2010го року. “од≥ ≥ стало зрозум≥ло, що без операц≥њ не об≥йтис€.

- ѕамТ€таю тебе з п≥дручниками в палат≥ п≥сл€ операц≥њЕ

- √отувалас€ до «Ќќ, щоб ще раз вступити до ун≥верситету. ћене п≥двели одногрупниц≥ в ’арков≥. я втратила момент, коли ще можна було здати сес≥ю. ≤ п≥шли на принцип Ц мене в≥драхували (≤.—. Ц там ще з≥грав роль той факт, що Ќаст€ грала в ”ман≥ а не в ’арков≥ ≥ д≥вчину не пожал≥ли). јле ми з Ўевченко змогли п≥дготуватис€ ≥ нормально здати «Ќќ. ≤ € вступила до ”ƒѕ”. Ўевченко також. јле вона жодного дн€ не навчалас€ ≥ сама забрала документи з ун≥верситету. ¬загал≥ добре, що моњ шл€хи з Ўевченко роз≥йшлис€. ≤ € не вл€палас€ згодом в ≥стор≥ю ≥з Ђбунтомї ≥ спробою Ђвтектиї до дн≥пропетровськоњ м≥н≥-футбольноњ Ђ«лагодиї. ј Ќаташа ј≥л≥нкий таки добре соб≥ нерви попсувала. ¬она тод≥ ще й крайньою залишилас€.

- “и в 2010-му пропустила ћолод≥жн≥ ≥гри ”крањни Е

- я ще й зб≥рну молод≥жну ”крањни пропустилаЕ ≤ ћолод≥жн≥ ≥гри ”крањни пропустилаЕ „удова у нас тод≥ команда була 1991-го року народженн€! Ќе вистачило буквально м≥зеру, щоб стати чемп≥онами (≤.—. Ц от до цих п≥р впевнений, що €краз додати ще б тод≥ Ќастю, то прим≥р€ли б не ср≥бн≥ медал≥ а золот≥!). ∆альЕ

- ¬ 2011-му ти повернулас€ у гру?

- ѕ≥взахисником повернулас€. ¬ команд≥ вже були досв≥дченн≥  онстант≥нова, Ѕо€рова, –оман≥в.

- ≤ €к тоб≥ з ними було?

- ћи швидко знайшли сп≥льну мову. ѕамТ€таю, що Ћес€ нав≥ть видала Ц Ђ в нас нарешт≥ по€вивс€ фланг!ї

- “ебе Ћес€ не напружувала розмовами на пол≥?

- я нав≥ть сама просила п≥дказувати! јле вона до мене €краз мало говорила! ј дехто даремно ображавс€. « часом це усв≥домили. “а ж ¬≥ка ћузика це згадуЇ. ™дине, що Ћес€ це на емоц≥йних тонах все виговорювала. ј тому подеколи ≥ ображалис€. ’оча по сут≥ вони говорила в≥рн≥ реч≥.
 ат€  онстантинова була справжн≥м б≥йцем. ∆аль. ўо проблеми ≥з зором њй дошкул€ли.

- ј Ѕо€рова?

- Ќормально. —кажем так Ц агресивний боЇць! ¬она також повн≥стю в≥ддавалас€ ≥ в≥ддаЇтьс€ гр≥. јле € њњ п≥дказок не чула. Ѕо чула Ћесю)))

- ƒал≥ був перех≥д до м≥н≥-футболуЕ

- ¬ к≥нц≥ 2011-го. ѕамТ€таю, що коли зайшли у зал, то б≥льше гр≥ла лаву запасних. Ѕо все грала у великий футбол. ј великий футбол ≥ м≥н≥-футбол Ц то два абсолютно р≥зних види спорту! ≤ мТ€зи ≥нш≥ працюють, ≥ тактика ≥ т.д. ≤ стала € сама над собою працювати. Ѕагато анал≥зувала. —ид≥ти на лав≥ запасних не хот≥лос€. “ому треба було щось робити. ≤ пробилас€ до основного складу Ц це було значно весел≥ше ≥ ц≥кав≥ше ан≥ж у запас≥ сид≥ти!

- ћ≥н≥ подобаЇтьс€?

- ƒл€ р≥зноман≥тност≥ то да. јле загалом мен≥ б≥льше до вподоби великий футбол. ј це, повторюс€, два р≥зних види спорту. ѕ≥д к≥нець б≥льше стало подобатис€. ” нас стало €вно краще виходити грати. Ќав≥ть неспод≥вано стала кап≥таном.

- „ому це неспод≥вано?

- „омусь так. ѕриЇмно було мати таку оц≥нку в≥д команди.

- ” нас та кап≥танська повТ€зка була немов €кась Ђчорна м≥ткаї Е

- Ѕуло таке. ¬ажко було зрозум≥ти що то було ≥ чому то було. я сама нав≥ть побоювалас€. јле загалом не сильно переймалас€. јле кап≥танська пов€зка багато до чого зобовТ€зуЇ. ¬елика в≥дпов≥дальн≥сть.

- ѕамТ€таЇш п≥вф≥нали кубка ”крањни з  алушем?

- “а спробуй таке забути! —удд≥вство було Ц справжн≥й цирк! Ќеймов≥рно було важко було через це. ¬  алуш≥ нас просто Ђубилиї. јле ми змогли таки прорватис€ до свого ф≥налу ”крањни! ≤ то багато чого варто! ƒуже ц≥нна перемога була!

- ј €к≥ ще памТ€тн≥ ≥гри були в м≥н≥?

- « Ћуганськом не забуду побоњще. ƒуже неприЇмний осад залишивс€ в≥д њх хамства ≥ брутальност≥. ј так то ми вдома дуже пристойно грали. « ус≥ма Ђбодалис€ї. ј ось на вињзд≥ слабше грали. ’≥ба що з ЂЅ≥личанкоюї згадаю гру, коли вони до перерви нам так ≥ не змогли забити. ¬ —умах ще €скрава гра вийшла. я нав≥ть приз кращого гравц€ в т≥й Ђб≥йн≥ї отримала.

Ќам, на мою думку, не вистачало €кихось двох чолов≥к р≥вноц≥нних. ÷ього не вистачало команд≥, щоб зробити €к≥сний крок вперед. “ому в мене у Ђ∆итлобуд≥-2ї ≥ трапивс€ культурний шок Ц тут кадрового деф≥циту немаЇ! ћене особисто конкуренц≥€ стимулюЇ.

- ¬ 2013-му Ђятраньї повернулас€ до великого футболуЕ

- ћи тод≥ весь турн≥р у перш≥й л≥з≥ гарно на одному диханн≥ в≥д≥грали. ≤ лише у ф≥нал≥ оступилис€. ≤ там нам лави запасних забракло. ” того ж Ђћедикаї вона просто довша ви€вилас€. ј ми ж њх в першому кол≥ вдома 11:0 знищили! ” нас з тим ≤вано-‘ранк≥вськом €к≥сь в≥чно проблеми були (в 2013-му на ф≥нал першоњ л≥ги Ђћедикї з ћоршина п≥дсиливс€ гравц€ми з  алуша, де розпалас€ команда).
ƒореч≥, згадала ще одну памТ€тну гру. ¬ 2008-му вдома проти ЂЌафтох≥м≥каї з  алуша. “о був чинний чемп≥он ”крањни ≥ готувавс€ саме до л≥ги чемп≥он≥в. Ћег≥онерки у них були Ц американка, ≥спанка, ще хтосьЕ ј тут ми н≥чию вирвали! яскравий матч вийшов на штучному пол≥!

- ¬ 2014-му повернулис€ до вищоњ л≥гиЕ по сут≥ це був новий колектив?

- ƒа, це був вже ≥нший колектив. «алишилис€ по сут≥ лише €, ћузика, Ѕо€рова ≥ ÷икаленко. ≤ то останн€ не застала вищоњ л≥ги 2008-2011 рок≥в.

- як тоб≥ закордонн≥ лег≥онери?

- «атушевська дуже сподобалас€. « першого тренуванн€. ÷икаленко змушена була поступитис€ м≥сцем у воротах. ќсобливо сильно тод≥ провела јн€ перше коло (≤.—. Ц зараз «атушевська голк≥пер нац≥ональноњ зб≥рноњ ћолдови).

- ј грузинки?

- я побачила њх вперше у зал≥. ѕридивл€лас€. ƒл€ нас це було немов €кийсь цирк Ц ми ж лег≥онером до цього не бачили! јле у обох €к≥сь проблеми були. “олком не грали. « документами, трансферними. ј взагал≥ д≥вчата дружелюбн≥ були. ѕамТ€таю, що вони добре все розум≥ли рос≥йською, але не хот≥ли нею розмовл€ти.  оли треба було, то могли прикинутис€, що не розум≥ють)))
јрм≥не ’ачатр€н €к гравець дуже сильний була. јле €к ’ачер≥ди Ц подекуди ризикнувши, могла ≥ Ђпривезтиї команд≥ момент.

- ј €к тоб≥ ћангасар€н?

- ƒуже техн≥чний гравець ≥ чудово бачила поле. Ќадзвичайно сильний гравець!

- ј що скажеш про дончанок?

- ѕершою по€вилас€ у нас  атерина ≤шут≥на. ’ороший гравець з дальньою передачею ≥ ударом. ¬ захист≥ вона мен≥ б≥льше подобалас€. ¬она зв≥дти могла атаку розпочати довгою передачею.
ќл€ јвдЇЇва ≥ Ќаст€ ¬орон≥на теж сподобалис€. ∆аль, що травма Ќаст≥ завадила тор≥к.

- як зреагувала на виклик до нац≥ональноњ зб≥рноњ в 2014-му?

- я сильно здивувалас€. я в молод≥жц≥ практично не грала через ту прикру травму кол≥на. ѕ≥сл€ зимовоњ першост≥ ”крањни 2014 року мене запросив тогочасний тренер зб≥рноњ.

- ≤ €к≥ були враженн€?

- я тод≥ на тренуванн≥ вперше побачила такий сильний п≥дб≥р гравц≥в. я про б≥льш≥сть лише чула. ј тут з ними пор€д! ѕекур, ƒ€телЕ “епер € знаю куди ≥ до чого рости! ј прийн€ли мене дуже добре!

Ђ”мань Ц м≥й другий д≥м, де € сформувалас€ €к особист≥сть.ї

- « ким найб≥льше товаришувала в команд≥ (маЇтьс€ на уваз≥ "ятрань"?)


- ¬загал≥ у мене з ус≥ма були гарн≥ стосунки. јле так сталос€ ,що в "ятран≥" завжди зм≥нювавс€ склад гравц≥в ≥ тому в кожен пер≥од € знаходила соб≥ товариш≥в, з €кими ≥ до цих п≥р п≥дтримую дуже гарн≥ стосунки! ÷е насамперед Ќаташа ј≥л≥нк≥й, Ћес€ –оман≥в, ¬≥ка ћузика ≥ сама маленька Ц це Ћенчик ÷икаленко)))) Ќемало ≥ небагато,але мен≥ ≥ ѓх вистачаЇ))))

- „и жалкуЇш за тим, що опинилас€ в ”ман≥?

- Ќе жалкую зв≥сно - це м≥й другий д≥м. я саме там сформувалас€ €к особист≥сть, так €к знаходилась в пер≥од з 16 до 24 рок≥в.ќтримала осв≥ту, досв≥д €кий маю на цей момент в футбол≥, першу роботу ≥ друз≥в.

- „ого "ятран≥" не вистачало, щоб п≥дн€тис€ вище?

- ¬важаю, що не вистачало людей. “ак було з самого початку. ћайже завжди нам не вистачало людей на одразу дек≥лька позиц≥й, через що не складалос€ в гр≥. Ќе було достатньо на тренуванн€х, де€к≥ при≥≥здили т≥льки на гру. ј не вистачало,бо були завжди проблеми з ф≥нансуванн€м. јле це моЇ баченн€...

- –озкажи про св≥й новий досв≥д роботи з д≥тьми?

- —подобалос€ працювати. јле дуже важко тренувати, €к на мене, ≥ заохочувати д≥тей до прац≥ без певно≥≥ ц≥л≥! я маю на уваз≥ без змагань. Ѕуло б не погано орган≥зувати хоча б дек≥лька змагань. ≤ д≥т€м ц≥каво ≥ тренерам легше.

- ƒавай згадаЇмо наостанок про твою с≥мТю.

- Ѕатько Ц ѕетро ≈дуардович. ¬≥н завжди мене до спорту п≥дштовхував. ¬≥н, мабуть, хот≥в, щоб € у бойових видах була. Ќав≥ть до секц≥њ карате в≥дв≥в. јле не склалос€. ѕ≥сл€ перших змагань ту секц≥ю закрили. ≤ € п≥шла у футбол. Ѕатько не перешкоджав. —кажемо так Ц нейтрально ставивс€. ћ≥г мТ€ча придбати.
ћама Ц ќлена —ерг≥њвна. Ќу вона €к мама - ЂЌу ти ж д≥вчинка!ї јле до операц≥њ вона мене п≥дтримувала. ј ось п≥сл€ операц≥њ вона сильно переживала. “а € за€вила Ц Ђя своњх ц≥лей дос€гну!ї. ≤ моњ батьки м≥й виб≥р сприйн€ли €к належне.

¬ мене прад≥д був футбол≥стом. ≤ кажуть, що € в нього напевне п≥шла.
ћо€ сестра ёл€ јртьомова в≥дома спортсменка. Ўтанг≥стка. ћайстер спорту м≥жнародного класу. „отири роки готувалас€ до ќл≥мп≥ади. 2012 в Ћондон≥. јле через травму не потрапила туди. ≤ це њњ п≥дкосило. ¬она завершила спортивну карТЇру.

- Ќ≥кого не забули?

- ’очу згадати ∆еньку  репостнуЕ ѓњ загибель була надзвичайно важкою дл€ насЕ ћи ≥ на кладовищ≥ часто по тому збиралис€Е ћи так ≥ не усв≥домили њњ втрату. ¬она ж збиралас€ њхати до Ќ≥меччини. ≤ ми соб≥ сприймаЇмо, що ∆енька просто уњхала в≥д насЕ

ј ще обовТ€зково маю згадати мою меншеньку сестру Ћ≥зу. ¬она була ≥ Ї дл€ мене джерелом натхненн€. ≤ € часто тому не опускаю руки.

”мань. √рудень 2015 року. ≤гор —оболенко

»сточник информации: http://umanfootball.com.ua/news/news5/1457-anastasya-skorinna-batki-my-vibr-spriynyali-yak-nalezhne.html

“еги: јнастаси€ —корынина, ятрань
больше фотографий
–еклама
ѕоследние новости по теме:
20.04.2017 «а€вочные периоды в 2017/18 годах
20.04.2017 ¬Ќ»ћјЌ»≈ руководител€м команд ¬ысшей и ѕервой лиг!
18.04.2017 "ѕантеры" и ¬ќ ƒё—Ў Ѕеланова-Ѕлохина сыграли товарищеский матч
15.04.2017 ¬ ƒоме кино показали трейлер јлисы  оваленко "ƒомашние игры" (¬»ƒ≈ќ)
15.04.2017 "ѕантеры" сыграют товарищеский матч
15.04.2017 ¬≥дправна точка дл€ ж≥ночоњ команди "ятрань-Ѕерест≥вець" (‘ќ“ќ)
10.04.2017 Ђ∆илстрой-1ї сыграл в бампербол (¬»ƒ≈ќ)
01.04.2017 "Ћуганочка" поборетс€ за Ћигу „емпионов
01.04.2017 ќтдел женского футбола создаст сайт о женском футболе
31.03.2017 ёл≥€ √нидюк виграла справу проти ∆‘  "ѕантери"
‘отогаллере€:
15.04.2017 ¬≥дправна точка дл€ ж≥ночоњ команди "ятрань-Ѕерест≥вець" (‘ќ“ќ)
09.03.2017 "∆илстрой-1" перед праздником развлекалс€ футболом (‘ќ“ќ)
12.02.2017 ∆‘  Ђѕантериї з ”ман≥ провод€ть навчально-тренувальний зб≥р в Ѕ≥лоз≥рськ≥й јкадем≥њ футболу Ђ„еркаський ƒн≥про-«ор€
30.11.2016 јнаньњвськ≥ футбол≥стки в гост€х у ‘  Ђ„орноморецьї + ‘ќ“ќ
27.11.2016 ¬ладимир –ева курирует клуб из ¬инницы + ‘ќ“ќ
¬идео:
15.04.2017 ¬ ƒоме кино показали трейлер јлисы  оваленко "ƒомашние игры" (¬»ƒ≈ќ)
10.04.2017 Ђ∆илстрой-1ї сыграл в бампербол (¬»ƒ≈ќ)
29.03.2017 ∆‘  "ѕантеры" подвели итоги прошедшего чемпионата ”краины (¬»ƒ≈ќ)
11.03.2017 ¬алентина  отик и »€ јндрущак в эфире ќ“Ѕ ’арьков
09.03.2017 јлексей —трельцов рассказал о перспективах женского футбола в области
–еклама
Ќовости„емпионат убок—борные“урнирыћультимеди€–азное
√лавные новости
Ќовости футбола
“рансферы
јрхив новостей
¬ысша€ Ћига
    - турнирна€ таблица
    - календарь чемпионата
    - бомбардиры
    - нарушители
ѕерва€ Ћига
«имнее ѕервенство
„емпионат WU-18
„емпионат WU-17
„емпионат WU-16
„емпионат WU-15
„емпионат WU-14
јрхивы игр
 убок ”краины
«имний  убок
 убок надежд ‘‘”
јрхив матчей
Women A
WU-19
WU-17
WU-15
„емпионат ≈вропы
    - „≈-2017
    - „≈ WU-19
    - „≈ WU-17
„емпионат ћира
    - „ћ-2015
    - „ћ WU-20
    - „ћ WU-17
    - Ћетн€€ ”ниверсиада
    - ќлимпийские игры
Ћига „емпионов
 убанска€ весна
ƒругие турниры
    - “урнир развити€ ”≈‘ј 2015
    - „емпионат –оссии
‘отогалере€
¬идеогалере€
ќнлайн трансл€ции
¬идео трансл€ции
–егистраци€
ѕлан-календарь
÷ентры развити€ (ћ–÷)
—остав комитета ∆‘”
ƒокументаци€
 онкурс Predictor
(c) 2014 »нформационное агенство "∆енский футбол ”краины"
(c) 2015 "∆енский футзал ”краины"
(c) 2016 "∆енский хоккей ”краины"
ƒизайн и разработка сайта: ћ. ћинин
ѕри использовании материалов сайта ссылка на www.wfpl.com.ua об€зательна.
–едакци€ не несет ответственности за материалы из других источников,
все источники информации указываютс€ на нашем сайте.

—айт был открыт 30.12.2014 г.
яндекс.ћетрика