Металлист 1925ВорсклаПантерыМариупольДнепр-1ЛадомирЕМС ПодольеДинамоКолосКривбассВересШахтер
АтексПрикарпатье ДЮСШ №3ДЮСШ №1ЯнтарочкаЮностьЛадомир-2РухЛидерСистерсМинайНадбужжяПолиссяЖайвирКривбасс-2МеталлургОболонь
Главная страница > Новости
Збірна України WU-19 завершила виступи в еліт-раунді ЧЄ-2015
Україна WU19 - Шотландія WU19 0:3
09.04.2015 22.52
Збірна України WU-19 завершила виступи в еліт-раунді ЧЄ-2015 - wfpl.com.ua, Чемпионат Европы WU19, Украина WU19, Шотландия WU19, элитный раунд, отчет о матче,  женский футбол
6 квітня у німецькому містечку Шветцинген збірна України WU-19 провела свій заключний матч еліт-раунду чемпіонату Європи 2015 року. Суперником наших дівчат була команда Шотландії.

Зі стартовим свистком ініціативу у матчі захопили саме шотландки, які провели кілька небезпечних атак. Одна з них на 9-й хвилині ледь не втілилася у гол у ворота Кислової - Хоуот зі зручної позиції влучила у каркас воріт. Після такого тривожного дзвіночка підопічні Наталії Зінченко заграли активніше, аби відвести загрозу від власних воріт. На жаль, до реальних моментів біля воріт шотландської збірної не доходило. Навпаки, шотландки у перші 45 хвилин гри були ближчими до того, щоб відкрити рахунок у матчі. На заваді ставала або вдала гра нашого голкіпера, або каркас воріт. Але за хвилину до перерви «синьо-жовті» все-таки пропустили м’яч. Після передачі Грем голом відзначилася активна Хоуот.

Після перерви малюнок гри не змінився. Шотландки продовжили тиск на наші ворота і вже на 57-й хвилині вдруге вразили ворота Кислової. Гол на рахунку Арнот – 2:0. До фінального свистка збірна України ще одного разу була змушена відновлювати гру з центру поля. На 77-й хвилині зустрічі Стюарт засмутила нашого голкіпера.

Таким чином, посівши четверту сходинку у групі 5, збірна України завершує свої виступи у кваліфікації ЧЄ-2015. Переможцем нашого квартету стала збірна Німеччини, яка в останньому матчі здолала команду Бельгії – 3:1.

Теги: Чемпионат Европы WU19, Украина WU19, Шотландия WU19, элитный раунд, отчет о матче