Металлист 1925ВорсклаПантерыМариупольДнепр-1ЛадомирЕМС ПодольеДинамоКолосКривбассВересШахтер
АтексПрикарпатье ДЮСШ №3ДЮСШ №1ЯнтарочкаЮностьЛадомир-2РухЛидерСистерсМинайНадбужжяПолиссяЖайвирКривбасс-2МеталлургОболонь
Главная страница > Новости
Жіночі збірні. Угорщина - Україна 2:2 + ФОТО
Втрачена перемога на останній хвилині зустрічі
30.01.2015 11.53
Жіночі збірні. Угорщина - Україна 2:2 + ФОТО - wfpl.com.ua, Украина (футзал), Венгрия (футзал), товарищеский матч,  женский футбол
29 січня жіноча збірна України з футзалу завершила свій недільний етап підготовки, в якому провели два товариських матчі зі збірною Угорщини. Нагадаємо, що перший матч наші дівчата виграли 5:2, а ось у другому поєдинку фортуна була на боці господарів майданчику. За сорок хвилин ігрового часу команди так і не виявили переможця.

Незважаючи на бурхливу підтримку місцевих фанів, першим номером розпочали гру саме гравці нашої збірної. Та ось, порівняно з минулим матчем, швидко відкрити рахунок наші дівчата не зуміли - блискучу гру у рамці демонструвала кіпер "білих". У свою чергу угорські футзалістки все вичікували момент для госторого контр-наступу. Та все ж, ні перевага України, ні велике бажання господарів не втілилися у результат. З рахунком 0:0 команди і пішли на перерву.

Головні ж події розгорнулися у таймі другому... Багаточисельні вболівальники нарешті дочекалися голів. Але першими відкрили рахунок наші співвітчизниці. Анна Прокопенко гарматним пострілом з-за меж карного майданчика засмутила голкіпера. Пропущений м'яч дуже розізлив наших суперниць, які стрімко націлилися на ворота Ірини Мельничук, щоб якнайшвидше відігратися і порадувати свою аудиторію. І все ж, на 36 хвилині українки не встежили за нападником Угорщини - 1:1. Та, незважаючи на це, перевага залишалася у наших дівчат, як у володінні м'ячем так і устворенні гострих моментів. На жаль, тільки результативність підвела. Свої невикористані моменти наші дівчата будуть згадувати ще довго.

Хоча на 37 хвилині лава запасних "жовто-синіх" вскочила від радості - Анна Шульга виводить збірну вперед. Тепер було найважче - втримати такий важливий рахунок. А ось іспанський наставник "білих" вирішив піти у ва-банк і за 2 хвилини до кінця матчу випустив п'ятого польового гравця. Майже одразу, крапку у матчі повинна була ставити Шульга, але підловившши господарів Анна не зуміла поцілити у пусті ворота. І все б нічого, але концентрацію наші дівчата трішки не витримали... Прикро за те, що гол, який українки пропустили за 45 секунд до кінця, вони забили самі собі (рикошет)...

В підсумку бойова нічия -2:2, яка підсумувала позитивний візит української футзальної дружини до гостинних угорців.

женская сборная футзал, Угорщина, ФФУ, women's team Ukraine, україна, АФУ, жіноча збірна футзал, futsal, Női, Berettyóújfalu, hajduboszormen

Угорщина - Україна - 2:2 (0:0)